11.09.2013 r. - Druga recenzja gry :)
Marcin rzecze

Na łamach portalu "Gry bez prądu" można pojawiła się obszerna recenzja "Gamedeca".  Można przeczytać całość, a można zerknąć tylko na zakończenie ;):

"Gamedec należy, mimo swej tematyki, raczej do gier przygodowych niż detektywistycznych – i w tej roli sprawdza się naprawdę nieźle. Co prawda nie jest to gra idealna dla dwojga graczy, ale nawet wtedy gra się całkiem dobrze (o ile nie trafi się na niezbalansowaną parę bohaterów oraz skorzysta się z zasad opcjonalnych). Dodawanie kolejnych uczestników rozgrywki powoduje natomiast, że Gamedec staje się coraz ciekawszy i bardziej dynamiczny.

Klimat, intuicyjne zasady, dynamiczna rozgrywka i w sumie naprawdę niezłe wydanie przemawiają na pewno na korzyść Gamedeca. Do minusów można zaliczyć problemy niektórych elementów, długość gry i problem kolejności graczy. Na szczęście Gamedec sam dostarcza rozwiązania części tych problemów (kostkom z Grzybobrania już nic nie pomoże – poza wymianą na inne lub wyrzuceniem) pod postacią zasad opcjonalnych, które albo je eliminują, albo przynajmniej dobrze maskują, dając grze zupełnie inne, bardzo udane oblicze."

 

09.09.2013 r. - Pierwsza recenzja!
Marcin rzecze

"Rozgrywka i historia przypomina tu trochę Horror w Arkham, choć oczywiście w miejscu potworów są ataki hakerów. Gra jest jednak na tyle interesująca, by wyróżnić się na tle innych i zachęcić graczy do ponownego zmierzenia się z hakerami w tej futurystycznej, przerażająco prawdopodobnej wizji przyszłości.

Twórcy gry z Janem Madejskim na czele i CDP.pl odwalili kawał dobrej roboty. Polacy zasługują na swoje Fantasy Flight Games." 

Na łamach portalu Ogry Planszowe pojawiła się recenzja gry planszowej "Gamedec". Miłej lektury :).

06.09.2013 r. - Vlogerzy grają w "Gamedeca"!
Marcin rzecze

Takie ksywki jak Gimper, Soul, Kamruz czy Ator są znane wszystkim miłośnikom youtubowych filmów. Tym razem ci goście wzięli na warsztat grę planszową "Gamedec"! Ich zabawę można zobaczyć tu. Nie wszystkie zasady pojęli w lot, ale uczciwie trzeba przyznać - byli nieźle przygotowani!

03.09.2013 r. - Unboxing x 2
Marcin rzecze

W sieci można obejrzeć już dwa unboxingi gry planszowej "Gamedec": na łamach portalu "Prosto z kartonu" oraz w "Raporcie Obieżyświata". Miłego oglądania :).

02.08.2013 r. - Plansza
Marcin rzecze

Dzisiaj możemy na oficjalnej stronie gry pooglądać planszę i przeczytać wyczerpujący artykuł, jakie daje możliwości. Miłej lektury!

31.07.2013 r. - Zasoby
Marcin rzecze

Na oficjalnej stronie gry pojawił się artykuł o Kartach Zadań, Ekwipunku oraz o Żetonach Kredytów. Miłej lektury!

29.07.2013 r. - Artykuł o bohaterach gry
Marcin rzecze

Na oficjalnej stronie gry planszowej "Gamedec" można przeczytać wpis o bohaterach gry. Wiemy, że jest ich dziesięciu, wiemy, że pięcioro to kobiety, pięciu to mężczyźni. Jest jeden cyborg. A dalej - w artykule. Miłej lektury!

27.07.2013 r. - Opis rundy
Marcin rzecze

Na oficjalnej stronie gry pojawił się opis przykładowej rundy. Miłej lektury!

25.07.2013 r. - Gamedec Board Game - nareszcie!
Marcin rzecze

Pewnie już słyszeliście o tym, że można już zamawiać grę planszową "Gamedec". Cieszymy się razem z Wami. Zajrzyjcie koniecznie na oficjalną stronę gry i poczytajcie o mechanice. Newsy będą się tam pojawiać bardzo często!

08.04.2013 r. - Oficjalne potwierdzenie
Marcin rzecze

Na łamach portalu Ekonomia 24 firma CD Projekt oficjalnie potwierdziła, że w tym roku wyda grę planszową Gamedec. Fantastyczne nowiny!

Grafika: Marcin Przybyłek, Marcin Jakubowski, Marek Okoń, Robert Letkiewicz.
Wykorzystano grafiki Tomasza Piorunowskiego, Marcina Trojanowskiego i Tomasza Marońskiego.
Webmasterzy: Lafcadio, wiesniak
Zaginiona Biblioteka Valkiria Network: Lepsza Rzeczywistość Tawerna RPG Kawerna Kroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy Tomb Raider Center superNOWA Zakon Assassin's Creed Gram.pl GrajWGry Bruno Grigori video game walkthrough Game-No1 Keno Szósty sposób - blog Andrzeja Zimniaka Wawrzyniec Podrzucki
Strona po polsku   English version unavailable